Privaatsuspoliitika - konts.ee

Privaatsuspoliitika - konts.ee

Privaatsuspoliitika - konts.ee

Privaatsuspoliitika - konts.ee

Privaatsuspoliitika - konts.ee
Privaatsuspoliitika - konts.ee
Tagasiside
Soojad, talvesaap...
«Tänud! Sobis kenasti ja väga soojad:)»


ketik2011,

WILD Ehtsast naha...
«Ostuga rahul,kiire ja positiivne tehing.»


karmen27 ,

Talvesaapad / Зим...
«Väga rahul. Kiidan ja soovitan.»


kaserii...,

La Bottine nahast...
«Kahjuks jalatsid liiga kitsad,tagastasin lattu ootan raha oma arvele»


punaauto,

Ehtsast nahast so...
«Väga hea kaup..Soovitan 5+++»


svetulik,

Privaatsuspoliitika

Kingapood Konts OU suurimaks väärtuseks on kliendi rahulolu. Ettevõte kogub ja säilitab andmeid klientide kohta klientide parima teenindamise huvides.

Kingapood Konts OU töötleb isikuandmeid, mis on vajalikud lepingu täitmiseks ja klientidele parima teeninduse pakkumiseks. Klientide esitatud andmed on konfidentsiaalsed ja andmeid säilitatakse turvaliselt vastavalt kehtivatele seadustele.

Kingapood Konts OU püsikliendiprogrammiga liitujale edastatakse infot kampaaniate, allahindluste ja Kingapood Konts OU poolt pakutavate toodete ja teenuste kohta elektrooniliste kanalite ja otseposti (uudiskiri, sotsiaalmeedia) kaudu taotluses esitatud andmete (telefoninumber, e-post või postiaadress) vahendusel, kui Kingapood Konts OU püsikliendiprogrammiga liitunud isik on kaardi taotluse täitmisel selleks andnud oma nõusoleku.

Isikuandmete kustutamiseks tuleb võtta ühendust e-posti teel. Kustutamistaotlusele vastatakse mitte hiljem kui kuu aja jooksul ning täpsustakse andmete kustutamise perioodi.

Kingapood Konts OU rakendab asjakohaseid füüsilisi, organisatsioonilisi ja infotehnilisi turvameetmeid, et kaitsta isikuandmeid juhusliku või ebaseadusliku hävitamise, kaotsimineku, muutmise või loata juurdepääsu ja avalikustamise eest.
Oma tegevuses jälgime, et meie tegevus oleks kooskõlas kõigi asjakohaste tegevuste ja vastavate Euroopa Liidu õigusaktide ja Eesti Vabariigi seadustega.
Telli parimad pakkumised oma e-postiIga päev uued pakkumised!
konts.ee @ 2020 | Veebiturvalisuse tagab: veebikaitse.ee | Ostuturvalisuse tagab: ostugarantii.eeWebShopper