Artiklid

Tagasi
30/04/2018 15:26  Maailma trendid aastal 2018
 | Uudis on aegunud: 04/29/2021 08:00
Barett. Sammu pidada korda, pöörama tähelepanu maht baretid ja mütsid koos visiirid. Lisaks nendele trendikas tarvikud kogudes on palju muid huvitavaid mudeleid. Lisavarustusena õhtul nagu ka paljud moeloojad pakkuda elegantne baretid kaunistatud litritega kivikestega, tikandid, tutid või pross.


Kaunistustega kingad - edevad jalanõud jõuavad uuel aastal iga moelinna tänavale. Eriti sellised kingad, mis on kaunistatud pärlite, julgete pannalde ja neetidega.Läbipaistvad sokid - kui sel aastal tegid ilma rohkem võrksukad, siis nüüd on mood suunda muutnud ja rohkem kantakse madalaid läbiapistvaid sokke. Sobivad need nii kontsakingade, tenniste kuisandaalidega.


Lakknahk, lutsiit, PVC - tuleva aasta moelavadel oli korduvalt näha erinevaid plastmaterjale, nii läikivat lakknahka kui läbipaistvat lutsiiti. Kevadel saab näha palju huvitavast materjalist jalatseid ja mantleid.

 Laiad sääred - skinny-teksade aeg hakkab läbi saama, sest naiste huvi on pööratud hoopis avarama lõikega pükste poole, olenemata materjalist.


 Hiigelsuured kõrvarõngad - pane väikesed kõrvarõngad mõneks ajaks kõrvale, sest nüüd on hinnas hoopis ülisuured rõngad, struktuursed metallkõrvarõngad ja pirakad tutid. 


 
Läbipaistvad plastikust ülerõivad ja jalanõud on nüüdsest lisaks praktilisusele ka ilusad.

Kui möödunud hooajal võidutsesid hallides toonides ruudud, siis nüüd on need muutunud värvilisteks.


Litrid ei kuulu enam ainult tantsupõrandale, neist on saanud argipäeva üks osa.

Kuigi narmad oli populaarsed juba eelmisel hooajal, tulevad need veelgi julgemalt tagasi.Lisa kommentaar:
Autor: 
Kommentaar:
Spämmirobotite tõke - trükkige kood mida näete pildil:
  Uuenda*
 

Salvesta kommentaar

Tagasi