Artiklid

Tagasi
07/12/2014 14:35  Mis on Öko-nahk (ECO nahk)?
 | Uudis on aegunud: 12/31/2022 04:30
 
Öko-nahk (ECO-nahk)  kujutab endast kõrgekvaliteetse naturaalnaha asendajat. Välimuselt neid on väga raske eristada. ECO-nahk koosneb naturaalsest puuvillast, kunstmaterjalist tseluloosi baasil, naturaalsest nahast ning sünteetiliselt polümeeridest.
Valmistatakse  ECO-nahka puuvilla aluse peale polüuretaani kile kandmise teel.

Kasutamise protsessis ECO-nahk ei eralda mingeid ohtlikkeid aineid, mis võimaldab nimetada seda materjali ECO-nahaks.

ECO-nahka väärtused:

Kõrge esteetika ja elastsus
ECO-nahk on suurepärane naturaalse naha imitatsion ei võimalda omandada naturaalse naha puudusi, mis on omased naturaalsele nahale.  Tema välimus on mitmel viisil parem kui tõeline nahk. Lisaks sellele on ökoodina lõuend kogu piirkonna ulatuses ühtlane ja sellel on sama ilus sile muster, mis võimaldab sellel valmistada suurte suurte naiste riideid. Nahaga kokkupuutel on see elastse ja meeldiv, puuduvad erinevad ärritused. 


 
Materjal, mis "hingab"
Mikropoorid, mis läbivad kiled võimaldavad materjalil "hingata". See on tingitud asjaolust, et polüuretaanis on palju mikropoore. Nad tagavad korrapärase õhuringluse. Enamikul ehtsast nahast valmistatud toodetest ei ole seda kvaliteeti. 


Külm ja kuumuskindlus
Võite isegi ökokaasist riideid isegi väga külma ilmaga kanda. See, nagu looduslik nahk, talub suuri temperatuuri muutusi ja madal ja kõrge.

 
Eco-nahk - alternatiiv looduslikule nahale
Pehme, sile ja meeldiv puudutus, seda saab suurepäraselt töödelda. Erinevalt naturaalsest nahast toodetakse seda õige geomeetrilise kujuga korrapäraste jaotustükkide abil: piklikud servad, elutähised ja muud ehtsa naha kingitused. Eco-nahk loodi odavalt, imiteerides kallist ehtsat nahka. Kuid teaduse ja tehnoloogia praegune tase on võimaldanud mitte ainult kunstlikke nahaomadusi loomulikult edasi anda, vaid paljudel juhtudel neid ületavad!


Hüpoallergiline
- materjal ei teki nahaärritust. 
Öko-nahast valmistatud jalanõud, riided soovitatavad allergiahaigetele ja väga tundliku nahaga inimestele.


Ökoloogiliselt puhas koostis
Ohutu ja lõhnatu. Ja tegelikult küsige, kas ökokaas on keskkonnasäästlik? Jah, eriti võrreldes teiste nahkkattega. Erinevalt PVC baasil valmistatud kangast koosneb ökokaas puuvillast kangast, millele on lisatud polüuretaanikiht. Selline materjal ei eralda ebameeldivat lõhna, polüuretaanil pole oma koostises plastifikaatoreid.


Kandke vastupidavust
Eco-nahk ei kanna kulumise ajal deformatsioone, see on vastupidav erinevatele kahjustustele ja jätab esialgse välimuse kaua.


Taskukohane hind
See on üks peamistest trump-kaartidest, selle ime materjali hinnad on reaalsest nahast mitu korda madalamad. Ja kui me lisame sellele värvi vastupidavuse ja stabiilsuse välistest teguritest, siis jääb uus materjal kahtlemata võitja positsiooni. Seega ECO-nahk ületavad naturaalse naha omadusi, aga toodete maksumus seejuures on odavam.


 
Kuidas hoolitseda öko-naha eest?
Eco-nahk on kaasaegne kõrgtehnoloogiline materjal, mida on väga lihtne hoolitseda. Et eemaldada majapidamises saasteainete (tee, kohv, mahl jne) raviks pind lapiga, mida on niisutatud pehme, kergelt, siis kindlasti kuivata. Tolm ja mustus eemaldatakse samamoodi. Kui te ei saa koheselt saastumist vabaneda, võite kasutada 40-50% etüülalkoholi (lihtsalt viin) või ammoniaagi lahust. 


Lisa kommentaar:
Autor: 
Kommentaar:
Spämmirobotite tõke - trükkige kood mida näete pildil:
  Uuenda*
 

Salvesta kommentaar

Tagasi
AVALEHT      NAISTE JALATSID      RAHAKOTID       EHTED       MEESTE RIHMAD       MEESTE JALATSID       LASTE JALATSID